Deelnemerslijst

  DEFINITIEVE STARTINDELING        
KWART TRIATLON 4 SERIES EERSTE START 9:00U      
ACHTSTE TRIATLON 6 SERIES EERSTE START 11:00U START TRIO 11:20U  
           
Startnr Naam Woonplaats Geslacht Lidnummer Categorie
KWART 1e SERIE 9:00uur        
1 Harry Gortzen Duiven M   H60
2 Marjolein Versteeg Hoogland V   D0
3 Myrthe Schmeets Utrecht V   D0
4 Judith van Kaathoven Best V 71A32836V600 D40
5 Vrij 5 (9:00uur)        
6 Mirjam Lammers Aalten V   D40
7 Rosa van de Biggelaar Anerveen V 68A29423V200 D40
8 Esmee Brouwer Doetinchem V   D0
9 Angela Flake Zoetermeer V 65A29131V500 D50
10 Andre van IJzendoorn Tiel M 57A30681M215 H60
11 Fred Zegwaard Rekken M 49A00909M200 H60
12 Karin Komdeur Gorssel V 63A35004V200 D50
13 Karin van Leersum Harderwijk V 88A34550V217 D0
14 Sarah Reijenga-Sinay Warnsveld V   D40
15 Francisca schonewille Didam V   D40
16 Evelien Engbers Enschede V 87A25666V206 D0
17 Willy Risselada Zwaag V 69A34468V333 D40
18 Anne Oltvoort Borculo V 92A31164V234 D0
19 Paul van der Linden Berghem M 57A16643M612 H60
20 Vrij 20 (9:00uur)        
21 Leonie verstegen Heemstede V 71A25548V350 D40
22 Berber Bergsma Joure V 90A29429V100 D0
23 Hessel Rood Holten M 76A32062M211 H40
24 Arjan Glandrup Enschede M 85A30110M206 H0
25 DJ Sip Dalfsen M   H0
26 Nanning Boerma Lathum M   H40
27 Marcellino Darcangelo Arnhem M   H40
28 Ernst Paar Duiven M   H40
29 Menno Hooijmeijer Velp M   H40
30 Frank Witjes Groessen M   H40
31 Jan Engbers Enschede M 58A25667M206 H50
32 Anton Teune Kampen M   H40
33 Karin Neutel Enschede V 81A34330V206 D0
34 Mark van Schaik Utrecht M   H0
35 Hakan Bokhoven Rotterdam M 94X38199M500 H0
36 Agustin Garcia Arnhem M 63A25004M200 H50
           
KWART 2e SERIE 9:30uur        
37 Willem-Jan Milder Bemmel M   H0
38 Tim Schoonhoven Nijmegen M   H0
39 Khay Nio Warnsveld M   H50
40 Richard de Boer Heemskerk M 73A35288M326 H40
41 Erik Angenent Vorden M   H40
42 Erwin Jurriens Vorden M   H40
43 Vincent de Vries Apeldoorn M 75A37197M218 H40
44 Rob Salomons Hardenberg M   H0
45 Jan van Dellen Arnhem M   H50
46 Marten Zeckendorf Oosterbeek M 68A24699M500 H40
47 Kees Post Urk M 65X36959M300 H50
48 Matthijs Lubbersen Heesch M   H0
49 Paul Karrenbeld Apeldoorn M 73A31689M218 H40
50 Jurgen Kocken Emst M 63A28986M500 H50
51 Richard van de Streek Heerde M   H0
52 Donald Janssen Oss M 60A19053M612 H50
53 Remko Waanders Hengelo Ov M   H40
54 Arnold Koetsier Westervoort M 74A31378M230 H40
55 Marco Weijsenfeld Doornenburg M 70A34957M226 H40
56 Dirk Jan Pruntel Borculo M   H0
57 Frederik Dijkman Steenenkamer M 70A37113M219 H40
58 Kasper Vullings Nijmegen M   H0
59 Mark Vos Winschoten M   H40
60 Alex Koelink Wenum Wiesel M   H40
61 Jan Lubbersen Heesch M   H60
62 Erik Millian Schobel Stadskanaal M 87A34592M100 H0
63 Will Tap Hall M   H40
64 Tom van der Kolk Rotterdam M 94X37973M500 H0
65 Klaas Selders Apeldoorn M   H50
66 Benno Witzand Vroomshoop M 64A12043M200 H50
67 Peter Jolink Terborg M   H50
68 Hans Pluimers Nijverdal M   H50
69 Reinier van der Wal Borne M   H40
70 Luuk Nederstigt Gendt M   H0
71 Laurens Verwoest Deventer M 66A21980M218 H50
72 Jan Swillens Arnhem M   H50
           
KWART 3e SERIE 10:00uur        
73 Frank Veltkamp Rijssen M   H0
74 Erwin Falter Doesburg M   H40
75 Erik Lentfert Hengelo Ov M 70A23616M231 H40
76 Stef van der Zee Eefde M 75L31883M200 H40
77 Corien Wegkamp Zwartemeer V 81A33397V114 D0
78 Tim de Witte Lent M   H0
79 Sander Luiten Borculo M   H40
80 Gerard de Nooij Hengelo Ov M 61A06229M200 H50
81 Dennis IJland Lochem M   H40
82 Margot Sloot Didam V 84A30240V204 D0
83 Riis Stoelinga Velp Gld M 72A31569M204 H40
84 Niek Hugen Nijmegen M   H0
85 Luuk Lubbers Leiden M 89A27399M217 H0
86 Joris Broeks Lengel M   H0
87 Thijs Coppelmans Enschede M   H0
88 Martin Zwiers Markelo M   H50
89 Yorrick Kniest 's-Heerenberg M   H0
90 Rik Evenboer Zwolle M 85A35893M200 H0
91 Marc Zantinge Rheden M 67A30281M200 H50
92 Robbert-Jan Janssen Lent M   H0
93 Dennis Heijink Laag-Keppel M 62L12191M204 H50
94 Frank van Amerfoort Eibergen M   H0
95 Albert Kremer Haarlem M 84A35911M328 H0
96 Roderik van de Logt Nijmegen M   H0
97 Jos Hebben Overloon M   H50
98 Wim Roosendaal Didam M 71A32304M200 H40
99 Fred Bartels Gendt M   H0
100 Robert Brethouwer Aalten M 73A29410M200 H40
101 Douwe Tilstra Beek-Ubbergen M   H0
102 Rick Meurders Lent M   H0
103 Jim Townhill Zutphen M   H40
104 Martien Dupont Venray M 63A03075M620 H50
105 Gerben Heimerink Goor M 76A35429M231 H40
106 Rieneke Terink Amersfoort V 84A36201V228 D0
107 Jan Martijn Jansen Twello M 68A28586M219 H40
108 Jan-Jorrit Lubben Zwartemeer M 90A26845M114 H0
           
KWART 4e SERIE 10:30uur        
109 Hes Derksen Gendt M 73A34872M226 H40
110 Martin Boerrigter Hellendoorn M 66A29545M211 H50
111 Merijn Mook 's-Gravenhage M 81A38018M504 H0
112 Andre van den Berg Apeldoorn M 71A33227M218 H40
113 Wim van Hilst Steenderen M 63A05562M204 H50
114 Rob Rave Dinxperlo M 66A27929M200 H50
115 Remco Geltink Hoorn Nh M 63A30633M331 H50
116 Vincent Gerdes Huissen M   H50
117 Gerrit van Zuilekom Lochem M 61A24797M200 H50
118 Lawrence van Dijk Gelselaar M 72A26326M224 H40
119 Werner Wessels Markelo M 86A36748M231 H0
120 Dyan Hendriks Bolsward M 91A34783M100 H0
121 Hans Boonstra Hengelo Gld M 63A03256M205 H50
122 Bas Goossens Borculo M 79A32876M200 H0
123 Jeroen Jansen Markelo M 81A30943M231 H0
124 Christian Lensing Duitsland M   H50
125 Taeco Tol Deventer M 89A37016M219 H0
126 Rob Mulders Wageningen M 83A29533M225 H0
127 Mike van Beek Ede Gld M   H0
128 Jeroen Harmsen Doetinchem M   H0
129 Rene Bosch Vorden M 68A15580M204 H40
130 Bart van Linder Best M 71A28391M600 H40
131 Jorg Nienhaus Gendt M   H0
132 Casper van de kamp Nes Ameland M 63A21393M100 H50
133 Patrick van Beek Ede Gld M   H0
134 Wander te Boekhorst Gaanderen M 75A26726M205 H40
135 Edwin Ruumpol Borculo M 86A32873M234 H0
136 Bernard Hilferink Zelhem M 72A19388M205 H40
137 Johan Neevel Wezep M 65A21444M203 H50
138 Guido Gosselink Ahaus-Alstatte M 70A08624M206 H40
139 Joost Somsen Eibergen M 99A32041M231 H18
140 Marcel Gierman Zevenaar M 74A33476M200 H40
141 Mathias Ehrentraut - TCO Die Baeren Oldenburg (Duitsland) M   H0
142 Phillipp Splitter - TCO Die Baeren Oldenburg (Duitsland) M   H0
143 Wolfgang GroteLueschen - TCO Die Baeren Oldenburg (Duitsland) M   H50
144 Twan Brinkhof Nijmegen M 81A33852M210 H0
           
ACHTSTE 1e SERIE 11:00uur        
145 Esmee Gies Vorden V   D0
146 Luna van Linder Best V   D14
147 Lisa Besselink Hengelo Gld V   D18
148 Maria Bosman Nijmegen V 62A32532V200 D50
149 Charlotte Bekken Zutphen V   D50
150 Miranda Tackenkamp Borculo V   D0
151 Faisca van Eijden Zelhem V   D0
152 Willeke Steringa Huissen V   D0
153 Melanie Witt s-Heerenberg V   D0
154 Leonie Vosman-Wiggers Okkenbroek V 85A22691V200 D0
155 Isabelle heurnink Zelhem V   D0
156 Erna ten Brinke Linde Dr V   D40
157 Anne Leanne de Boer Enschede V   D0
158 Irene Lanjouw Ermelo V   D40
159 Anne-Marie Maalderink-Kor Hengelo Gld V   D0
160 Sharon Townhill Zutphen V   D40
161 Esther Boeijink Zelhem V   D40
162 Marja van der Werf 's-Gravenhage V   D50
163 Marlies Zweerink Dinxperlo V   D0
164 Mirthe van Diepen Diemen V   D0
165 Suzan Meijer Doetinchem V   D50
166 Eileen van der Linde Doetinchem V 97A25167V204 D0
167 Aranka Berends Loenen Gld V 93X36886V200 D0
168 Zwanet Hutten Gramsbergen V   D50
169 Annelies Wesselink Zelhem V   D40
170 Monique Zuidema Borculo V   D40
171 Imke Vredenberg Apeldoorn V   D0
172 Margreet Bosch Bruchterveld V 62A36924V200 D50
173 Harriet van der Duim Eibergen V   D50
174 Vrij 174 (11:00uur)        
175 Kim van Vliet Arnhem V 98L36377V201 D18
176 Nelleke van Proosdij Enschede V 81A22938V206 D0
177 Desiree Olde Monnikhof Oldenzaal V   D50
178 Tineke van Berkum Echtenerbrug V 67A19424V104 D50
179 Kitty van der Veen-Siers Deventer V 60A22210V219 D50
180 Mirjam van der Veen Eefde V   D40
           
ACHTSTE 2e SERIE 11:20uur        
181 Vrij 181 (11:20uur)   T   TRIO
182 Slow Backwords2.0 Marco-Paul-Remco Warnsveld T   TRIO
183 Team Nijenhuis Annelies-Peter-Frans Vorden T   TRIO
184 Marielle Krabbenbos Markelo V 83A31383V231 D0
185 Esther Strijker Brummen V 82X37074V200 D0
186 Jolanda Schouten Zutphen V   D40
187 Henk's Angels Sara-Ineke-Rik Doesburg T   TRIO
188 FC Beun Wout-Koen-Tim Zelhem T   TRIO
189 Krista Bonekamp Vaassen V   D0
190 Stefanie Stienezen Zevenaar V 94A34709V201 D0
191 Gerke Wunderink Vorden V   D0
192 Sanneke Maas Markelo V   D0
193 Marian van Hilst Steenderen V 69A24300V204 D40
194 Kiona Heijmink Tolkamer V   D40
195 Andrea Bruijnes Elburg V   D0
196 Anniek Hylkema Nieuwegein V   D0
197 Nikki Olde Monnikhof Oldenzaal V 89X37974V200 D0
198 Nelleke Bosch Zutphen V 89A35722V219 D0
199 Rachel Sanderman Rijssen V   D0
200 de Moraaltrappers Rik-Jan-Dennie Terborg T   TRIO
201 de Buuls Roy-Felix-Bart Hengelo Gld T   TRIO
202 Werner Weustenenk Hengelo Gld T   TRIO
203 Liane Bannink Geesteren V 73X37264V200 D40
204 Daniel van Schaik Bennekom T   TRIO
205 Rene Wiltink Gendt M   H50
206 Gerjan Ligtenberg Enschede M   H0
207 Erik Zweerink Dinxperlo M   H0
208 Frank Mentink Vaassen M   H0
209 Hans van der Vliet Huissen M   H60
210 Henk van de Belt Huissen M 56A22952M201 H60
211 Luuk Stam Hengelo Gld M   H0
212 Paul Senger Duitsland M   H0
213 Loek de Jong Arnhem M   H0
214 Richard van der Star Ede Gld M 62A31255M339 H50
215 Marcel Kabel Zutphen M   H40
216 Odysseus United Mirjam-Sjoerd-Ariana Zelhem T   TRIO
217 Tokapua Toppers Annabel-Joran-Eric Zelhem T   TRIO
           
ACHTSTE 3e SERIE 11:40uur        
218 Dirk Vreman Heelweg M 83A37355M200 H0
219 Kay van Sleen Steenwijk M 4A33535M200 H14
220 Marc Besselink Hengelo Gld M   H40
221 John van Beem Warnsveld M   H60
222 Mark Ruessink Toldijk M   H0
223 Wouter Jolink Zelhem M   H0
224 Henk Hoornenborg Duiven M   H40
225 Jasper ter Brugge Enschede M   H0
226 Wil Dieker Vaassen M   H60
227 Henk stevens Wehl M   H60
228 Jacob Steenbergen Nijmegen M 63A31888M210 H50
229 Siebold Klasen Nijmegen M 66A31914M210 H50
230 Jannick Philipsen Gaanderen M   H0
231 Randolph van Leussen Hengelo Gld M   H40
232 Bart Peters Zutphen M   H0
233 Stephane Ramuzat Zutphen M   H50
234 Ard Kettelerij Vorden M   H40
235 Javier Calucho Rotterdam M   H0
236 Pieter van Groenestijn Nijmegen M 70A20978M210 H40
237 Berny Gunsing Doetinchem M   H40
238 Paul van Kalleveen 's-Gravenhage M   H60
239 Henk Bielderman Laren Gld M   H50
240 Dennis van Bakkum Velp Gld M   H0
241 Gerard van de Bovenkamp Ochten M 56A34421M200 H60
242 John van der Wielen Zelhem M   H50
243 Louis Zweerink Amsterdam M   H40
244 Dick Ross Elst Gld M   H60
245 Rene boxem Doetinchem M   H50
246 Daniel Rosenkranz Velp Gld M 91L35431M204 H0
247 Rene van Eijden Zelhem M   H0
248 Rien Vermeer Arnhem M 56A36726M201 H60
249 Daan Akkerman Enschede M   H0
250 Andre Dijsselhof Dedemsvaart M   H40
251 Dick Jansen Laren Gld M   H50
252 Stefan Claassen Arnhem M 86L36514M201 H0
           
ACHTSTE 4e SERIE 12:00uur        
253 Rowdy Janssen Zevenaar M   H0
254 Wilfried Rasing Didam M   H50
255 Jan Rasing Didam M   H60
256 Roy Wiltink Gendt M   H0
257 Frank Ernst Silvolde M 69A31184M205 H40
258 Edwin Sloots Apeldoorn M 74L35359M218 H40
259 Bjorn Rossel Sinderen M   H16
260 Jelle Twijnstra Zwolle M 62A27734M200 H50
261 Walter Esselink Brummen M   H40
262 Alexander Oltmans Heesch M 70A29807M612 H40
263 Roderic Kreunen Hengelo Gld M   H0
264 Arjan Overbeek Emmerich M   H40
265 Thomas Wierenga Doetinchem M   H16
266 Tim Polman Arnhem M 88L33181M200 H0
267 Bart Sloot Hengelo Gld M   H0
268 Berry Burghout Heteren M 70A33038M201 H40
269 Geert Vlogman Vorden M 80X37267M200 H0
270 Tonnie Gotink Ruurlo M   H60
271 Rijan Bos Gorssel M 58A35755M219 H50
272 Rick Hoitzing Hengelo Ov M   H0
273 Leo de groot Hellendoorn M   H0
274 Henk Herbers Klazienaveen M 74A31224M114 H40
275 Robert te Lintelo Diepenheim M 65A31241M231 H50
276 Henri Lankveld Gaanderen M 62A08131M205 H50
277 Jeroen Platvoet Doetinchem M   H0
278 Maurits Bosgoed Twello M   H0
279 Henri Beverdam Markelo M   H50
280 Gert Nijland Deventer M 65L27274M219 H50
281 Frans Cortenbach Wageningen M 64A21162M339 H50
282 Hendri Lensink Laren Gld M   H50
283 Jeroen Rondeel Keijenborg M   H0
284 Willem Ketting Markelo M 63A30944M231 H50
285 Rene Kuijer Enschede M 60A05699M206 H50
286 Guido Sala Wageningen M 67A14846M200 H50
287 Gaike Schadenberg Arnhem M   H0
288 Eddy Zweerink Aalten M   H0
           
ACHTSTE 5e SERIE 12:20uur        
289 Sjuul Kok Ulft M   H40
290 Sander Kijk in de Vegte Klazienaveen M 75A33030M114 H40
291 Sander van Schoonhoven Deventer M 76A23566M219 H40
292 Albert Stienezen Zevenaar M 65A35433M205 H50
293 Matthijs Wessels Rijssen M   H18
294 Auke Dijkstra Markelo M 83A27514M231 H0
295 Bas de Jonge Markelo M 84A29343M200 H0
296 Remco Geerdink Goor M 71A27359M231 H40
297 Harco Draaijer Deventer M 66A23530M219 H50
298 Marten van der Veen Deventer M 59A22453M219 H50
299 Hans Dat Hengelo Ov M 63A07350M206 H50
300 Nico Wierenga Doetinchem M   H40
301 Gijs van den Berg Arnhem M 90A36036M201 H0
302 Roy Roessink Arnhem M 71L32123M201 H40
303 Hans Lammers Aalten M 63L15774M200 H50
304 Albert Rosendahl Hengelo Ov M 64A30721M206 H50
305 Koen Derks Houten M 88A30507M307 H0
306 Casper de Groot Rhenen M   H0
307 Fre Adema Oranjewoud M 65A01990M104 H50
308 Remco Kemper Lemelerveld M 74A14025M203 H40
309 Niek Pouwels Zevenaar M   H0
310 Bas van Brugge Eefde M   H40
311 Robert Nijland Pannerden M 79A34447M204 H0
312 Simon Krukkert Wilp Gld M 87A23983M219 H0
313 Tjarco Koppenaal Arnhem M   H0
314 Richard Moesker Emmer-Compascuum M 74A32712M114 H40
315 Joost Hindriks Schoonebeek M   H0
316 Alexander Vandevelde Milsbeek M 73A17431M210 H40
317 Jeroen van Daalen Duiven M 86A34699M200 H0
318 Bart Timmermans Arnhem M 90A32112M201 H0
319 Klaus Schluter Vreden-Ellewick M   H0
320 Ramon Klomp Amsterdam M   H0
321 Lauren Voorthuijsen Oene M   H0
322 Ben Meuwissen Guttecoven M 90A29084M631 H0
323 Peter van Grootheest Zwolle M 70A05454M203 H40
324 Emile Manni Eindhoven M 90A38262M605 H0
           
ACHTSTE 6e SERIE 12:40uur        
325 Glenn ten Berge Holten M 92A37677M224 H0
326 Sander kikkert Hoogeveen M   H0
327 Wim Jonkman Hoogeveen M 80X37625M100 H0
328 Geert Lantink Amersfoort M 86A31552M228 H0
329 Eric Wattez Fochteloo M 70A33814M333 H40
330 Elise Knuever Kilder V   D0
331 Jennifer Herms Apeldoorn V 78L38033V218 D0
332 Robin Dijkink Enschede M   H0
333 Ismar Klomp Amsterdam M   H18
334 Willem Scheurs Lochem M 83A36840M234 H0